Menu
Your Cart

JANSSEN COSMETIC DE-STRESS 2 ml.

JANSSEN COSMETIC DE-STRESS 2 ml.
JANSSEN COSMETIC DE-STRESS 2 ml.

Janssen Cosmetics Ampoules DE-STRESS - Hassas Cilt Tipleri için Kızarıklık Sonrası Sakinleştirici Serum 2ML

Ürün Adı: 
Janssen Cosmetics Ampoules De-Stress Cilt Sakinleştirilmesine Yardımcı Serum 2ML

Ürün Markası: 
Janssen Cosmetics

Ürün Boyutu: 
2ML

Özet Bilgi: 
İçerdiği özler ile ciltte yanma, kızarıklık gibi sorunları gidermeye yardımcı olur.

Ürün Faydaları: 
İçerdiği özler ile ciltte yanma, kızarıklık gibi sorunları gidermeye yardımcı olur. Hücrelerini güçlendirmeyi ve yenilemeyi destekler. Hücrelerin yaşam döngüsünü uzatmaya yardımcı olur.  

*Tavsiye edilen uygulama süreci.


Uygun Cilt Tipi: 
Hassas cilt tipleri başta olmak üzere, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: 
Öncelikle cilt ve eller temizlenir. Ampul kağıt mendil arasında kırılır. İçeriğin tamamı avuç içerisine boşaltılır. Yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır. Tek başına kullanıldığı gibi Dermaroller, Dermapen ve PRP gibi uygulamalar ile kullanımı uygundur. 

İHTİYAÇ DAHİLİNDE; Roller ile Kısa Uygulama Tavsiyesi:
Önce Dermarollerin iğneli silindir kısmı cildin, uygulanacağı alanda aşağı-yukarı, sağa-sola ve çapraz olarak 5-10 defa geçirilir. Arkasından ampul içeriği, bu bölgeye ihtiyacı kadar uygulanır. İhtiyaç var ise tüm yüz ve boyun bölgesine, Dermaroller geçilerek arkasından da tüm ampul içeriği bir seferde, yüz ve boyun bölgesine sürülür.

İHTİYAÇ DAHİLİNDE; Roller, Pen ve PRP uygulamaları sonrası Uygulama Tavsiyesi:
Belirtilen uygulamalar sonrası artabilecek yanma, kızarıklık gibi hislerin geriye dönük düzeltilebilmesi için yüzeysel olarak gündelik olarak kullanabilirsiniz. Kullanım esnasında el dezenfektesine dikkat ediniz. 

Ürün Aktif İçeriği: 
Macadamia integrifolia seed oil, prophlheptyl,caprylate, isostearyl, isostearate deacyl oleate, squalane, oc-tyldodecanol, capryclic-capric triglyceride, calendula officinalis flower extract, bisabolol, cardiospermum, halicacabum flower/leaf/vine extract, echium plantagineum seed oil, heliantus annus (sunflower) seed oil unsaponifiables, tocopherol, ascorbly palmitate, ascorbic acid, alcohol, citric acid, parfum (fragnance).

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

20,00TL
Vergiler Hariç: 20,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: de-s