Menu
Your Cart

JANSSEN COSMETIC EYE FLASH FLUID 2 ml.

JANSSEN COSMETIC EYE FLASH FLUID 2 ml.
JANSSEN COSMETIC EYE FLASH FLUID 2 ml.

Janssen Cosmetics Ampoules Eye Flash Fluid 1,5ML

Ürün Adı: 
Janssen Cosmetics Ampoules Eye Flash Fluid 1,5ML

Ürün Markası: 
Janssen Cosmetics

Ürün Boyutu: 
1,5ML

Özet Bilgi: 
Göz çevresi ve altı için özel, kırışıklık ve lekelenmeyi azaltmayı destekleyici ampul.

Ürün Faydaları: 
Göz çevresinde yaşanan kırışıklığın giderilmesine yardımcı olur. Yüksek oranda nemi destekler. Şişlik, lekelenme ve morluk gibi sorunları azalmasına ve uygulama bölgesinin yeniden canlanmasına yardımcı olur. Uygulanan noktada aydınlık sağlar.

Uygun Cilt Tipi: 
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: 
Öncelikle cilt ve eller temizlenir. Ampul kağıt mendil arasında kırılır. İçeriğin tamamı avuç içerisine boşaltılır. Yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır. Tek başına kullanıldığı gibi Dermaroller, Dermapen ve PRP gibi uygulamalar ile kullanımı uygundur. 

Roller ile Kısa Uygulama Tavsiyesi:
Önce Dermarollerin iğneli silindir kısmı cildin, uygulanacağı alanda aşağı-yukarı, sağa-sola ve çapraz olarak 5-10 defa geçirilir. Arkasından ampul içeriği, bu bölgeye ihtiyacı kadar uygulanır. İhtiyaç var ise tüm yüz ve boyun bölgesine, Dermaroller geçilerek arkasından da tüm ampul içeriği bir seferde, yüz ve boyun bölgesine sürülür.

Ürün Aktif İçeriği: 
Uzun zincir hyaluronik asit; cildin ihtiyaç duyduğu nemi destekler, şişlik ve morluğun giderilmesine yardımcı olur. Peptit kompleksi; kırışıklıkların giderilmesini destekler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

20,00TL
Vergiler Hariç: 20,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: eyef