Menu
Your Cart

JANSSEN COSMETIC STEM CELL CELLUES S FLUID 2 ml.

JANSSEN COSMETIC STEM CELL CELLUES S FLUID 2 ml.
JANSSEN COSMETIC STEM CELL CELLUES S FLUID 2 ml.

Janssen Cosmetics Ampoules Stem Cell Cellues S Fluid ( Kök Hücre ) 2ML

Ürün Adı: 
Janssen Cosmetics Ampoules Stem Cell Cellues S Fluid ( Kök Hücre ) 2ML

Ürün Markası: 
Janssen Cosmetics

Ürün Boyutu: 
2ML

Özet Bilgi: 
Elma kök hücre ekstresi ile bağ dokularını güçlendirmeye yardımcı olan ampul.

Ürün Faydaları: 
Cilt Hücrelerini güçlendirmeyi ve yenilemeyi destekler. Hücrelerin yaşam döngüsünü uzatmaya yardımcı olur. Kolojen bağ dokularının güçlenmesini destekler. Kırışıklık ve çizgi açılımına yardımcı olur. Gözenek tedavilerinde gözenek sıkılaştırmaya destek sağlar. 

Uygun Cilt Tipi: 
Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: 
Öncelikle cilt ve eller temizlenir. Ampul kağıt mendil arasında kırılır. İçeriğin tamamı avuç içerisine boşaltılır. Yüz ve boyun bölgesine masaj yaparak uygulanır. Tek başına kullanıldığı gibi Dermaroller, Dermapen ve PRP gibi uygulamalar ile kullanımı uygundur. 

Roller ile Kısa Uygulama Tavsiyesi:
Önce Dermarollerin iğneli silindir kısmı cildin, uygulanacağı alanda aşağı-yukarı, sağa-sola ve çapraz olarak 5-10 defa geçirilir. Arkasından ampul içeriği, bu bölgeye ihtiyacı kadar uygulanır. İhtiyaç var ise tüm yüz ve boyun bölgesine, Dermaroller geçilerek arkasından da tüm ampul içeriği bir seferde, yüz ve boyun bölgesine sürülür.

Ürün Aktif İçeriği: 
Elma kök hücre ekstresi; Cildin kök hücre aktivitesinin uyarılmasına yardımcı olur. Uzun zincir hyaluronik asit; cildin ihtiyaç duyduğu nemi destekler.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. 

20,00TL
Vergiler Hariç: 20,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: stem cell